Yurtlar Üniversiteler Harita Ücretsiz İlan Ver

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Değerli ziyaretçilerimizden gelen bildirimler neticesinde toparladığımız sıkça sorulan soruları cevaplamaya çalıştık.

Etkileyici bir yurt tanıtımı için neler gerekir?

Yurt gibi belli bir kitleye hitap eden kurumların öncelikle o kitle tarafından tanınırlığı çok önemlidir. Bu süreçte de reklamlar etkili olmaktadır. İletişim araçları kullanılarak yapılan her reklam hedef kitleye ulaşımı kolaylaştırır.

Faydaları nelerdir?

Reklamlar, yurtlar ile hedef kitle arasında bir köprü oluşturur. Yurtlara ait sürekli güncellenen fotoğrafların, hizmetlerin ve iletişim bilgilerinin yer aldığı bu sistem sayesinde bireyler hızlı ve doğru sonuçlar elde etmektedir. Bireylerin kendi konumlarından yol tarifinin sitede yer alması da zaman kaybını önlemektedir.

Neden ilan vermeliyim?

Verilen ilanlar doğrultusunda zaman ve mekan gözetmeksizin tüm platformlarda öğrenci ve veliler tarafından yurt bilgilerine daha kolay erişim imkanı tanınmış olacak. Sitemizde kategorilere ayrılmış (il, ilçe, üniversite, yurt özellikleri, yurt türlerine vb. göre arama) arama motoru sayesinde yurdunuz ile daha hızlı iletişime geçilecektir.

Öğrenciler yurtlara nasıl ulaşır?

Öğrenciler ve veliler, üniversitenin bulunduğu şehir ve kurumları hakkında bilgiye sahip olmayacağı için öncelikle kullanılacak olan araç internet olacaktır. Böylece hem görsel hem de yazınsal anlamda bilgilerine net ulaşabildiği yurtlarla iletişime geçmek isteyeceklerdir.

Özel yurt sayfası nedir?

Tasarımı yurt yetkililerince belirlenmiş ve özel olarak hazırlanmış olan yurt sayfalarıdır. Yurda ait sayfanın renk ve görselleri tamamen yurt yetkililerinin isteği doğrultusunda kurumsal kimliklerine uygun olarak alanında uzman grafikerlerimiz tarafından oluşturulmaktadır.

Reklam alanlarınız, boyutlarınız ve fiyatlarınıza nasıl ulaşabilirim?

Reklam Ver formumuzu doldurarak bilgilerinizi eksiksiz girmeniz halinde uzmanlarımız en kısa zamanda dönüş sağlayacaklardır.

Üniversitemin çevresindeki yurt yoğunluğunu yurtlarevimiz.com aracılığıyla görebilir miyim?

Yurt yoğunluğunu görebilmeniz için iki seçeneğiniz var: Biri yurt arama motoruna ilgili üniversiteyi yazarak üniversiteye yakın yurtları bulmak. Diğeri ise; Harita menüsüne tıklayarak ilgili şehir ve üniversiteyi yaklaştırarak yurt yoğunluğunu görmek.

Üye girişi/kaydı ile neler yapabilirim?

Üye girişi yaptığınız takdirde; kendi yurdunuzu ekleyebilir, güncelleyebilir, yurt tanıtım sayfalarına veya yurtlarevimiz.com Haberler e yorum yazabilirsiniz.

Yurduma ait görsel veya video eklerken herhangi bir sınırlama ile karşılaşır mıyım?

Hayır. Yurdunuza özel fotoğraf veya video için bir sınır belirtilmemektedir.

Yurdumu ekledim ama hala yurtlarevimiz.com arama sonuçlarında göremiyorum, neden?

Yurdunuzun onaylanıp yayınlanması için ödeme (yıllık ve KDV dahil) yapmış olmanız gerekmektedir.

Yurdumu eklerken tüm bilgilerimi doğru girdim fakat onayla dediğimde hata ile karşılaşıyorum, neden?

Üyelik girişinizin zaman aşımına uğramadığından ve yurt başlığınızda özel karakter (’ veya “) bulunmadığından emin olunuz.

Yurt arama seçenekleriniz nelerdir?

Ülke, il, ilçe, yurt türü, bina özellikleri, oda özellikleri, hizmetler, üniversiteler ve haritalarda arama yapabilmeniz mümkündür.

Yurt ilanları nekadar süreyle yayında kalır?

Yurt ilanları Yurtlarevimiz.com ile yapılan sözleşmeye istinaden en az bir yıllık olmak şartıyla yayında kalır. Bu zaman zarfında yurda ait bilgilerin güncellemesi yurt yetkilileri ile ortak çalışma sonrası yapılmaktadır.

Yurt konum bilgisine yurtlarevimiz.com üzerinden yol tarifi almam mümkün mü?

Elbette. Üye girişi yaptığınız takdirde ilgili yurt ile bulunduğunuz mesafe arası ölçülmekte ve yol tarifi alabilmektesiniz.

Yurt sahibiyim, kendi yurdumu ekleyebilir miyim?

Elbette. yurtlarevimiz.com İlan Ver ikonunu kullanarak kendi yurdunuzu,apartınızı,öğrenci evinizi vs. ekleyebilirsiniz.

Yurt tanıtım sayfasında neler bulunmaktadır?

Yurdunuza ait fotoğraf, video, iletişim bilgileri, yurt kapasitesi, bina özellikleri, oda özellikleri, hizmetler,üye görüşleri, -varsa detay içerik-, sosyal medya butonları ve haritanın yanı sıra yurdunuza yakın üniversite, enstitü,myo,fakülteler de sıralanmaktadır.

Yurt tanıtımınızdan faydalanıyorum, bilgilerim ücretli mi güncellenecek?

Yurt tanıtım ücreti (yıllık ve KDV dahil) bir kez alınmakta ve yurdunuza ait tüm güncellemeler sözleşme süreniz boyunca ücretsiz yapılmaktadır.

Yurtlarevimiz.com a nasıl ilan verilir?

İlan vermek için iletişim bilgilerimiz ile mesai saatleri (09:00-18:00) içerisinde müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, her konuda destek alabilirsiniz. İletişim formu aracılığıyla yapacağınız taleplerinize müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede dönüş yapacaktır.

yurtlarevimiz.com için öneri ve şikayetlerimi nasıl dile getirebilirim?

yurtlarevimiz.com hakkında sunacağınız tüm öneri, şikayet ve teşekkür için Bize Ulaşın formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Yurtlarevimiz.com’a kayıt yaptırmadan yalnızca reklam vermek mümkün müdür?

Evet, mümkündür. Bu durumda kayıt olmadığınız için yurt arama motorunda yurdunuzun bilgileri çıkmaz, yalnızca anasayfa ve diğer ara sayfalarda bulunan tanıtım alanlarında reklamınız yapılabilir.

Yurtlarevimiz.com’a sadece yurt vb. konaklama kurumları mı reklam verebilir?

İster yurt olsun ister diğer sektörlerde faaliyet gösteren firmalar olsun her türlü tanıtım araçlarıyla hedef kitlesine ulaşabilir.

Yurtlarevimiz.com’un uzun vadede yurtlara getirisi nedir?

Yurtlar daha fazla öğrenciye ulaşabildiği gibi aynı zamanda öğrencilerin de daha hızlı ve kesin sonuçlar elde etmeleri sağlanır. Yurtlarevimiz.com’da ilanınızın olması öğrenci ve velilerde olumlu izlenimler yaratarak güven duygusunu artırır.

Cevabınızı bulamadınız mı?

Sorunuzu formu doldurarak bize iletebilirsiniz, uzmanlarımız tarafından en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

/ Yasal İzinler