Yurtlar Üniversiteler Harita Ücretsiz İlan Ver

MEB Özel Cannur Yenice Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu

MEB Özel Cannur Yenice Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu

MEB Özel Cannur Yenice Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu 0

Evlatlarınıza nasıl bir yaşam ortamı sunduğumuzu kısaca sizlerle paylaşmak istedik. Ailelerin kafasında hiçbir soru işareti bırakmadan evlatlarını teslim ed...


+90 549 474 33 88 | +90 549 474 44 11   902864744411
Cumhuriyet Cad.No:52 Yenice - Çanakkale - Türkiye

Harita  Yakın Yurtlar
YURDUMUZDA KONAKLAYAN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ ALMANCA ve İNGİLİZCE KURSU VERİLMEKTEDİR.’’Öğrenci Yaşam alanlarına Uygun ’Yurt olarak projelendirilerek ’Radyant temel sistemi ile Deprem yönetmeliğine uygun imarı yapılmış olan,’Ağır Kış Mevsimlerine Önlem Olarak Mantolama İzole Sistemi Uygulanan Yazları serin, Kışları sıcak yeni binamızda;’.1-2-3 ve 4 kişilik alternatifli’.Tüm Odalar Aydınlık,havadar, ahşap mobilyalı ,bazalı ortopedik yataklı’ihtiyaçlarınıza uygun dizayn edilmiş Çağdaş Tasarımlıdır.’.Odalarda Banyo-Wc’.Odalarda Telefon’.Odalarda LCD Tv Uydu Recevier’.Ortak kullanım alanlarında Buzdolabı’.Modern Makinalarda Ütü ve Çamaşır Hizmeti’.Uydu yayını olan 110 ekran plazmaTv li Dinlenme Salonlarımızla’.Rahat ve sessiz bir ders çalışma ortamı sağladığımız ’.100 metre kare ferah Etüt salonumuzla’.50 metre kare genişliginde 25 Bilgisayarlı etüt salonumuzla’.Veli Misafirhanemizle’.Gençliğinizin verdiği enerjiyi olumlu yönde harcayabileceğiniz ve güne zinde başlayabilmenizi ’sağlayacak modern ekipmanların bulunduğu spor salonumuzla’.Serin Yaz Akşamlarında Keyifle Çayınızı Yudumlayabileceğiniz kameriyalarımızla’.İhtiyacınız Olan Herşeyi Bulabileceğiniz Bol Çeşitli ve Kaliteli sağlıklı ürünler olan kantinimizle’.Tüm Binamızda Wireless İnternet erişimi ile’.Geniş ve rahat Ziyaretçi Salonumuzla’.Tam kapasiteye hitap edebilecek 223 metre kare genişliğinde olan yemekhanemizle’.Kendi Bünyemizde ev yemeği özeninde hazırlanan hijyenik ’Açık Büfe sabah kahvaltıları ’4-5 çeşit Akşam yemeklerimizle’Yurdumuzda 3 Öğün yemek verilmektedir ’.Asansörlü’.24 Saat Sıcak suyu’.24 Saat Kaloriferi’.24 Saat Güvenlik Personeli’.24 saat Kameralı bina çevre güvenliği ve Güvenli giriş çıkış kontrolü’.Öğrencilerimizin Olası Rahatsızlıklarında idari personelimiz kendilerini yalnız bırakmamakta ve gerekli önlemleri almaktadırlar.’.Asos,Kalkım,Truva, kaz dağlarında doğa yürüyüşü vb.İlimizin ve çevre illerin tarihi ve doğal güzellikleri olan bölgelerine gezilerimizle’.Öğrencilerimiz olası kaza risklerine önlem olarak Halk Bankası Ferdi Kaza Sigortası güvencesi altındadır.’.Odalarda Yangın erken uyarı sensörü’.Gaz erken uyarı sensörü’’Tüm Bu verdiğimiz Hizmetleri yurdumuzda görüp bizimle yaşamanız için sizleri bekliyoruz.
HizmetlerimizBina ÖzelliklerimizOda Özelliklerimiz
Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı

Ücretsiz Servis
Yenice Cannur Kız Yurdu, olarak tüm ders saatleri ve sınav saatlerine uygun servisimiz bulunmakla birlikte akşam son yurt giriş saatine yakın çarşıdan son servis hizmet verilmektedir.

Açık Büfe
Yurdumuzun temiz ve ferah yemekhanesi sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ile öğrencilerimizin hizmetindedir. Sabah kahvaltılarımız zengin menüsü ile açık büfe olarak çıkmaktadır. Akşam yemeğinde ise 4 çeşit yemek, tatlı ve içecek hizmeti sunulmaktadır.

Temizlik
Yurdun koridor temizlik ve bakımı yetkili bayan personellerimiz tarafından ücretsiz ve düzenli olarak yapılmaktadır.Oda temizlikleri öğrenciler tarafından yapılmaktadır.

Teras

Kantin
Harika manzaralı terasımızda bulunan kantimizde gün boyu fast - food ürünler dahil olmak üzere birçok yiyecek ve içeceği bulabilirsiniz. Cafemizde tv izleyebilir, günlük gazeteleri, haber ve magazin dergilerini okuyabilirsiniz. Seçkin markalardan oluşan gıda ürünleri kendi mutfağımızda hazırlanarak beğeninize sunulmaktadır.

Sınırsız İnternet
Tüm katlarımıza ve odalarımıza ücretsiz kablosuz internet bağlantı hizmeti verilmektedir. Rahat ve sessizce ders çalışma ortamı sağlayan bilgisayar donanımlı kütüphane ve etüt salonumuzla hizmetinizdeyiz.

Galeri
Sponsorlu
Yakın Yurtlar
Yakın Üniversiteler
Üyelerimizden
Safiye Beydar
Konfor Kız Öğrenci Evleri
Safiye Beydar - 14.09.2023 09:24:00
Fiyat öğrenebilirmiyim

Furkan U
Kalaycılar Erkek Öğrenci Yurdu
Furkan U - 30.08.2023 14:30:00
Ücreti ne kadar

Ayşegül Yörükoğlu
Yavuz Kız Öğrenci Pansiyonu
Ayşegül Yörükoğlu - 24.08.2023 00:29:00
İyi günler, yurt ücreti ve odaların kaçar kişilik olduğu hakkında bilgi alabilir miyim?

Ayşegül Yörükoğlu
Çolak Kız Öğrenci Pansiyonu
Ayşegül Yörükoğlu - 24.08.2023 00:24:00
İyi günler, yurt ücretini ve odaların kaçar kişilik olduğu hakkında bilgi alabilir miyim?

sena oran
İstanbul Suit Apart - Vatan Suit
sena oran - 21.08.2023 03:12:00
fiyat bilgisi alabilir miyim